بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , تیر ۳ ۱۴۰۰
خانه / شیشه استخری / شیشه استخری میکس | خرید بهترین تایل شیشه ای استخر

شیشه استخری میکس | خرید بهترین تایل شیشه ای استخر

تایل شیشه استخری میکس به دلیل ترکیب رنگ های مختلف از جمله زیباترین هایی ست که تولید و راهی بازار می شود. این تولیدات در چند سال اخیر جایگاه ویژه ای در میان مصرف کننده ها کسب کرده و تقاضای زیادی دارد.

شیشه استخری میکس

استخر ها مجموعه های تفریحی بوده که می توان در آن از ورزش ها و تفریحات آبی بهره گرفت. لذا از جمله مهمترین تولیداتی که امروزه در خصوص راه اندازی استخرهای آبی اهمیت یافته، بهره گیری از سرامیک و کاشی مخصوص است. از این رو انتخاب بهترین نوع سرامیک با دوام بالا اهمیت زیادی دارد.

اما در سالهای اخیر با ورود شیشه های استخری به بازار، مشکلات مربوط به سرامیک ها مانند پریدگی و فرسودگی از میان برداشته شده و می توان مجموعه های بهتر را راه اندازی نمود.

مزایای استفاده از شیشه در استخرها

با توجه به اینکه شیشه استخری محصولی جدید بوده و کمتر از یک دهه وارد بازار شده، برای بسیاری از مردم شناخته نشده است. از این رو در خصوص مزایا و برتری های این شیشه ها در مقایسه با سرامیک های استخری جویا خواهند شد.

از این رو ما به برخی از این فاکتور اشاره می کنیم:

  • زیبایی رنگ و شفافیت
  • داشتن عمر طولانی
  • نصب آسان
  • انعطاف پذیری خوب
  • ضخامت بین ۴ تا ۶ میل
  • تولید در ابعاد مختلف

شیشه استخری میکس

جدیدترین مدل شیشه استخری میکس

شیشه استخری میکس با ترکیب رنگهای زیبا تولید می شود. از این رو در نگاه مصرف کننده ها زیباتر بوده و مسلما از انتخاب بیشتری برخوردار هستند. به همین دلیل جدیدترین مدل های شیشه استخری با رنگهای میکس تولید شده تا بتوان علاوه بر استخرها در موقعیت های دیگر نیز استفاده نمود.

در ایران تولیدی های مختلفی راه اندازی شده که می توانند بهترین نوع شیشه استخری را با کیفیت عالی و مقاومت بالا تولید کنند. لذا نیازی به واردات این شیشه ها نبوده و در چند سال اخیر مدل های متنوع ای با زیباترین رنگ به بازار عرضه گردیده است.

شیشه استخری میکس

سایت خرید تایل شیشه ای استخر

در خصوص خرید تایل شیشه ای استخری، امروزه بهره گیری از سایت های اینترنتی بهترین گزینه می باشند. به این ترتیب خرید بی واسطه و مستقیم فراهم شده و متقاضیان می توانند محصول مد نظر خود را از تولید کننده ها خریداری کنند.

دسترسی به سایت های اینترنتی با هزینه کم فراهم بوده و این مسئله سبب شده مشکلاتی از قبل صرفه هزینه و وقت زیاد از میان برداشته شود. بازرگانی کاشیان نیز در زمینه فروش جدیدترین مدل های تایل شیشه ای استخری فعالیت داشته و این محصولات را با مناسبترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار می دهد

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سرامیک رویال گرانیت

فروش سرامیک رویال گرانیت استخری

سرامیک رویال گرانیت که از مواد اولیه پودر سلیس و پودر گرانیت تولید شده، از …