بازرگانی کاشیان
شنبه , شهریور ۲۷ ۱۴۰۰
خانه / شیشه استخری / خرید سرامیک شیشه استخر

خرید سرامیک شیشه استخر

سرامیک شیشه استخر از بهترین نوع سرامیک استخری می باشد که امروزه بسیاری از افراد برای طراحی داخلی و خارجی محیط استخر از آن استفاده می کنند. این محصول دارای اشکال هندسی چهار ضلعی بوده که بلوک های آن در اندازه های مینیاتوری ۲.۵ در ۲.۵ و ۵ در ۵ سانت است. سرامیک شیشه استخر از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد به گونه ای که به سهولت می‌توان این محصول را بر روی سطوح منحنی و گرد نصب کرد.

سرامیک شیشه استخر را به نام های دیگری مانند: کاشی استخر شیشه ای در بازار می شناسند. این محصول از لحاظ کیفیت دارای رتبه بندی بالا بوده و مطابق با تمام استانداردهای محیط استخر تولید شده است و مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و رطوبت برخوردار می باشد.

سرامیک شیشه استخر

سرامیک استخری شیشه ای ساده

سرامیک شیشه استخر همانند گلس موزاییک استخری دارای طرح های ساده و میکس بوده که هر دو نوع این محصولات به دلیل دارا بودن طرح های جذاب تر نسبت به سرامیک استخری معمولی توانستند بسیاری از افراد را به خود جلب نماید. جالب است بدانید که طرف رنگ سرامیک استخری شیشه ای در پشت محصول بوده و به همین علت بر اثر گرما و رطوبت و دیگر شرایط محیطی که رنگ آن از بین میرود.

طرح های سرامیک استخر شیشه ای ساده دارای رگه های سفید رنگی است که خود به تنهایی زیبایی منحصر به فردی دارد اگر به دنبال ایجاد محیط جذاب و هیجان انگیز در استخر هستید پیشنهاد می گردد به هارمونی رنگ ها و ترکیب اصولی طرح و رنگ بخش‌های مختلف استخر توجه ویژه داشته باشید تا به این طریق بتوانید به اهداف تان در طراحی دست پیدا کنیم.

کاشی استخری روباز

سرامیک شیشه استخری دارای کیفیت بالا و مقاومت عالی در برابر شرایط محیطی بوده و افراد می‌توانند از انواع این محصول برای استخر های سرپوشیده و همچنین استخرهای روباز استفاده کنند و این محیط را طبق نظر و سلیقه خود زیبا سازی نمایند. کاشی استخری رو باز دامنه دمایی مناسب داشته و افراد با خیال آسوده می توانند از انواع این محصول برای طرح ریزی استخر های روباز، حوضچه ها، فواره ها، و … بهره گیرند.

سرامیک شیشه استخر دارای شکل هندسی چهار ضلعی بوده و از انعطاف پذیری بالا برخوردار است. این محصول را به سهولت می‌توانند بر روی سطوح منحنی و گرد نصب کنند. از دیگر ویژگی های سرامیک استخری شیشه‌ای مقاومت بالاتر در برابر اسید نسبت به سایر سرامیک های استخری است. لذا بسیاری از معماران تمایل دارند تا از انواع سرامیک شیشه استخر در طراحی داخلی و خارجی محیط های آبی استفاده کنند.

سرامیک شیشه استخر

خرید کاشی استخری شیشه

کاشی استخری شیشه را می توان به سهولت از طریق تماس با کارشناسان فروش بازرگانی کاشیان سفارش داد و خریداری کرد. این مجموعه معتبر با ایجاد بستری مناسب شرایط را برای افراد مهیا کرده تا بتوانند در کمترین زمان انواع کاشی و سرامیک مورد نیاز خود را تهیه نمایند. همچنین مصرف کنندگان می توانند از طریق مراجعه به بخش محصولات بازرگانی کاشیان از طرح های متنوع سرامیک شیشه استخر بازدید کنند.

جالب است بدانیم که امروزه خرید و فروش اینترنتی یکی از متداول ترین راه ها برای خرید انواع کالا و محصولات تبدیل شده به گونه ای که افراد زیادی جهت خرید انواع کاشی و سرامیک به وب سایت های اینترنتی مراجعه کرده و محصولات مورد نیاز خود را به صورت عمده و خرده سفارش داده و خریداری می نماید.

سرامیک شیشه استخر
بازرگانی کاشیان

 مشاوره و فروش کاشیان
  واحد فروش: 0912 052 9875
  واحد فروش: 0912 069 7813
 رایانامه
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com
  کاشیان: kashiyanTile.ir

مطلب پیشنهادی

سرامیک رویال گرانیت

فروش سرامیک رویال گرانیت استخری

سرامیک رویال گرانیت که از مواد اولیه پودر سلیس و پودر گرانیت تولید شده، از …

تماس بگیرید