بازرگانی کاشیان
پنج شنبه , تیر ۳ ۱۴۰۰
خانه / کاشی پشت چسب دار / تایل استیل بین کابینتی | فروش عمده کاشی پشت چسب دار

تایل استیل بین کابینتی | فروش عمده کاشی پشت چسب دار

کاشی یا تایل استیل بین کابینتی پشت چسب دار یکی از تولیداتی ست که امروزه از استقبال بسیار خوب برخوردار است. زیرا طول عمر زیادی داشته و توسط شرکت ایرانی تولید و به فروش می رسد.

تایل استیل بین کابینتی

افزایش زیبایی محیط خانه و محل زندگی یکی از مهمترین موضوعاتی ست که امروزه برای آن تلاش زیادی می شود. از همین روز تولیدات متنوع ای به بازار عرضه شده که به این موضوع کمک زیادی خواهد کرد.

تایل های تزیینی یکی از بهترین تولیداتی ست که امروزه برای بکار گیری در خانه و دیزاین آن کاربرد زیادی دارد. این تایل ها از مواد اولیه مختلف تولید شده که عبارتند از:

  • شیشه
  • استیل
  • آلومینیوم
  • کامپوزیت
  • موزاییک
  • پلیمر
  • پی وی سی

تایل استیل بین کابینتی

کاشی پشت چسب دار چیست؟

کاشی های پشت چسب دار از جمله محصولاتی هستند که امروزه برای بسیاری از مکان ها بکار گرفته می شوند. این محصولات همانطور که در بالا اشاره شده از متریال های متفاوت تولید گردیده و براساس آن قیمت گذاری خواهد شد.

این نوع کاشی های تایلی به دلیل آنچه به صورت پشت چسب دار بوده، به راحتی قابل نصب بوده و بر روی سطوح صاف قابل نصب می باشند. بالا بودن مقاومت چسب از مهمترین دلایلی ست که امروزه آن را محبوب کرده و در فضاهای داخلی آشپزخانه به راحتی قابل اجراست.
تایل یا کاشی های پشت چسب دار که به اسم تایل استیل بین کابینتی شناخته می شوند تنها برای فضای بین کابینتی نبوده است و به عنوان کاشی های دکوراتیو در تمامی محل های که قصد دیزاین و زیباسازی دارید می توانید از آن با توجه به سلیقه و نیازتان به کار ببرید.

انواع تایل استیل بین کابینتی پشت چسبی

تایل استیل بین کابینتی یکی از بهترین متریال هایی ست که امروزه برای آشپزخانه های مختلف بکار گرفته می شود. این تولیدات به دلیل ثبات رنگ و کیفیت محبوبیت یافته و همواره با شرایط عالی در بازار عرضه می شوند.

تایل استیل پشت چسبی به دلیل آنکه ضد آب بوده و مقاومت خوبی در برابر حرارت دارند، برای بسیاری از آشپزخانه های امروزی کاربرد دارد. تطابق رنگ و طرح با محیط های داخلی از مهمترین موضوعاتی ست که سبب افزایش توجه به این نوع کاشی ها شده است.
همچنین شایان ذکر است که به دلیل مقاوت بالای آن در برابر مواد شیمیایی به دهنگام کثیف شدگی می توانید آن را به راحتی و بدون هیچ ترسی با مواد شوینده تمیز کنید و باز هم از زیبایی آن مانند روز های اولیه استفاده کنید و این ویژگی فوق العاده تنها به تایل استیل بین کابینتی و تایل های کامپوزیتی است.

مرکز فروش کاشی پشت چسب دار

کاشی پشت چسب دار به سهولت قابل نصب است. این مسئله سبب شده امروزه بسیاری از هزینه ها برای مصرف کننده کاسته شده و افراد مختلف آن را انتخاب می کنند. به طوری که یک فرد متبدی و بدون هیچ تخصصی می تواند این کاشی ها را به راحتی نصب کند.

بازرگانی کاشیان در خصوص فروش جدیدترین مدل کاشی پشت چسب دار فعالیت خوبی داشته و مدل های زیبا را به بازار عرضه می دارد. این مجموعه محصولات خود را با تضمین ۱۰ ساله عرضه نموده که نشان دهنده بالا بودن کیفیت است.
و همین امر سبب شده است که تایل استیل بین کابینتی علاوه بر بازار داخل در بازار های خارجی و ساخت و ساز در کشور های طرفداران خود را نیز پیدا کند.
مفتخریم که خدمتتان اعلام کنیم گروه بازرگانی کاشیان با تولید و عرضه ی انبوه این محصول در بازار پاسخگوی نیاز های داخلی و خارجی خریداران این محصول بوده است و خریداران می توانند بدون صرف وقت و هزینه ی اضافی در کمترین زمان ممکن به این محصول دست پیدا کنند.

 مشاوره و فروش کاشیان
  خانم نصیری: 0912 052 9875
 مسئول صادرات
  مهندس نوری: 0912 940 5189
 شبکه های اجتماعی
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan.Tile
  آدرس اینستاگرام: Kashiyan_Tile
  ایمیل: Kashiyan.tile2020@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت تایل بین کابینتی پشت چسب دار آلومینیومی

تایل بین کابینتی پشت چسب دار از نوع آلومینیوم و استیل تولید می شود. این …